Łazienki

Meble łazienkowe wykonane w całości litego drewna olchy, na zamówienie wykonujemy rożne formy mebli.

Styl mebli zazwyczaj nawiązuje do naszych kolekcji ,między innymi do kolekcji Westa. Firma Decorator wykonuje meble na zamówienie nie tylko z własnych kolekcji, ale też realizujemy zamówienia indywidualne.

Komoda pod umywalki wymaga jeszcze położenia blatu i samych umywalek, ale to już niedługo.

komoda łazienkowa

manufaktura mebli.

Ściany w naszych łazienkach bardzo często bywają puste, a przecież każda przestrzeń powinna być dobrze zagospodarowana. Szafka łazienkowa wisząca to rozwiązanie, które zapewnia przestronne otoczenie oraz harmonię w łazience. Szafka łazienkowa  to rozwiązanie dzięki, któremu wygospodarujemy nową przestrzeń. Możemy w niej przechowywać lekarstwa, kosmetyki czy inne produkty. Nasze meble łazienkowe są wykonane z trwałych materiałów. Drewno świetnie wpasowuje się też w łazienkowy klimat i dodaje mu ciepłego akcentu.

Szanowni Państwo,

Staramy się nie tracić kontaktu z Wami, dlatego uruchomiliśmy możliwość komunikowania się z nami telefonicznie w godzinach od 10_00 do 18_00 pod numerem komórkowym 795 489 617
lub mailem; sklep@decorator.com.pl

Fabryka pracuje i realizuje wszystkie zamówienia.

🙂

Istnieje również możliwość indywidualnego spotkania i prezentacji produktów w naszym Salonie Firmowym w Poznaniu na Alejach Solidarności 34 po wcześniejszej rezerwacji terminu.
_____________________________________________________

Życzymy zdrowia.

Zespół Decorator HD

Exit Popup for Wordpress