O firmie

Meble Swarzędz.

Decorator to firma z miasta Swarzędz produkująca meble w oparciu o klasyczne techniki – Swarzędz to stolica meblarstwa.  Nasi stolarze uczyli się między innymi u mistrza stolarstwa Pana Zbigniewa Rybickiego. Szanujemy tradycje miasta Swarzędz i dbamy aby sztuka budowy mebli nie zaginęła  choć historia meblarstwa była trudna.

W naszej stolarni pracują doświadczeni fachowcy. Renowacją mebli zajmuje się konserwator z wieloma dyplomami uznania Pan Zbigniew Staniszewski. Nasza załoga to gwarancja jakości. Polecamy Swarzędzki szlak meblowy oraz Wirtualne Muzeum Mebli.

Meble Swarzędz, firma Decorator. Produkujemy meble na zamówienie.

Dawne narzędzia stolarskie ze Swarzędza.

Jakie meble robimy?

Firma Decorator posiada w swojej ofercie meble stylowe pokojowe, sypialniane, wypoczynkowe, robione na wymiar meble biblioteczne oraz wiele dodatków i elementów upiększających wnętrza.

Oferta nasza obejmuje również usługi w zakresie aranżacji i dekoracji okien. Proponujemy Państwu kompleksową stylizację okien, a także dodatki dekoracyjne.

Oprócz oferty mebli możecie Państwo skorzystać z pomocy doświadczonych projektantów, którzy zaprojektują Państwa wnętrza tak, aby spełniały Państwa potrzeby i oczekiwania, a przede wszystkim zachwycały pięknem.

Realizujemy i pomagamy komponować wnętrza domów, biur i hoteli. Nasza oferta jest odpowiedzią dla tych, którzy mają duże wymagania estetyczne i jakościowe. W naszej ofercie znajdziecie Państwo również lampy polskie, włoskie i słowackie z kryształu.

Co zyskujesz?

Każdy Klient może liczyć u nas na miłą i fachową obsługę oraz rzetelną pomoc. Bardzo cenimy sobie Klientów z własnym stylem, ponieważ każda wizja, każdy pomysł ze strony klienta jest dla nas nowym wyzwaniem.

Korzystamy z ofert polskich i włoskich zakładów produkcyjnych posiadających niepowtarzalną ofertę i wyjątkowe wzornictwo. Wykonujemy również meble według projektów indywidualnych.

Meble drewniane produkowane są głównie z drewna bukowego, dębowego i olchowego. Jak zmieniały się meble.

Firma Decorator zastrzega sobie prawo do zmian technicznych i wizualnych oferowanych mebli. Niniejsza strona internetowa nie jest ofertą w myśli art. 66 K.H., a ma jedynie charakter informacyjny. Zdjęcia i kolory mogą różnić się od tych, które są oferowane w sprzedaży.

Ceny obowiązujące, to ceny istniejące na podpisanej pomiędzy stronami umowie sprzedaży.