Biała Kuchnia

Biała kuchnia może być wykonana z przeróżnych surowców i każdym dowolnym stylu. W swojej pracy stosujemy drewno naturalne, płyty mdf i płyty wiórowe lakierowane na kolor biały lub jeden z ich odcieni. Nowoczesne kuchnie charakteryzują się gładką prostą formą, bez rzeźbień, gzymsów, pilastrów itd. Prosta forma i biały kolor nadają kuchni sterylności.

Biel daje optycznie wrażenie, że wnętrze jest większe i nadaje mu lekkości,  jest więc idealnym rozwiązaniem w przypadku małych kuchni.

Biała kuchnia jest uniwersalna i ponadczasowa.

Do bieli pasuje prawie każdy dodatek dekoracyjny.  Doskonale komponuje się m.in. ze szkłem, kamieniem, z drewnem  a jeśli zajdzie potrzeba odświeżenia kuchni, wystarczy zmienić dodatki lub przemalować fronty.

W białej kuchni łatwo utrzymać porządek dlatego, że każdy brud widać od razu i można go na bieżąco posprzątać. Przy ciemnych meblach niestety tego nie widać.

Firma Decorator zrealizuje każdy pomysł na kuchnię czy to białą czy w innym kolorze.

Ponieważ rozumiemy, że każda kuchnia jest tak wyjątkowa jak nasi klienci, Decorator oferuje wszechstronną produkcję odrębnych szafek, aby zaspokoić różnorodne potrzeby i budżety. W ramach naszej produkcji szafek jesteśmy w stanie zaprojektować tradycyjny, przejściowy i nowoczesny wygląd dla całego domu.