Meble Kuchenne Hamptons

Posiadamy możliwości produkcji wspaniałych kuchni inspirowanych amerykańskim stylem wschodniego wybrzeża Hamptons Haven, wykonujemy elementy najlepszej kuchni Hamptons i pokazujemy, jak osiągnąć wygląd Hamptons, który wszyscy uwielbiamy.

Styl wnętrza Hamptons polega na wyrafinowanej elegancji, a także poczuciu komfortu, funkcjonalności i życia. Kuchnia jest często kluczowym miejscem spotkań w domu, więc sensowne jest, aby chcieć uchwycić wszystkie te elementy.

Kuchnia w stylu Hamptons powinna być miejscem, w którym ludzie czują się komfortowo, zbierając, rozrywając, gotując i relaksując się.

Ogólnie rzecz biorąc, należy pamiętać o następujących kwestiach:

Palety kolorów są zwykle zgodne z tym, co widzisz w innych pokojach w domu w stylu Hamptons. Biel, kość słoniowa i neutralne to wszystkie kolory, które często stanowią centralną część stylu projektowania. Kolory akcentu mogą obejmować odcienie niebieskiego, od granatu po odcienie niebieskiego jaja kurzego lub odcienie szarości.
Ważne są naturalne materiały, w tym drewniane deski podłogowe i marmurowe blaty.
Oprócz naturalnych materiałów ważne jest, aby wpuszczać naturalne światło i tworzyć jasne, przewiewne wrażenie.
Niektóre szczególne elementy projektu, które należy zapamiętać dla klasycznie pięknej kuchni Hamptons obejmują meble, lampy i inne dodatki. Wszystkie te elementy są w naszej ofercie.