Meble Kuchenne Wrocław

Realizacje mebli kuchennych wykonane wg projektu Decorator i naszych wzorów.  Korpusy wykonane są z płyty meblowej  a fronty z litego drewna.  Kroksztyny i ozdoby rzeźbione wykonane są z drewna bukowego. Decorator jest firmą która wykonuje meble na wymiar do całego domu, jak również szafy na wymiar oraz meble kuchenne. Pracujemy w całej Polsce a nawet w Europie, nasze meble są w USA i również na Kubie. Podejmujemy się projektów realizowanych w kraju jak i za granicą. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszym portfolio. Wykonujemy meble z każdego surowca takie jak : meble na wymiar, meble kuchenne, meble łazienkowe, szafki, szafy na wymiar, garderoby, gabinety itd.

Obecnie bogactwo materiałów i rozwiązań technicznych zapewnia nieograniczone możliwości w aranżacji przestrzeni kuchennej. Zabudowy kuchenne mogą być wykonane w stylu skandynawskim, nowoczesnym, angielskim, rustykalnym, glamour czy nawet w stylu nowojorskim tzw Hampton. Tak naprawdę ograniczeniem może być tylko wyobraźnia klienta. Ze względu na indywidualne podejście do każdego zamówienia, nasi pracownicy są w stanie wykorzystać maksymalnie potencjał drzemiący w każdym pomieszczeniu. Nie ważne czy kuchnia ma stanąć w niewielkiej zamkniętej przestrzeni w bloku z płyty czy w nowocześnie urządzonym lofcie lub apartamentowcu.

Na sam etap projektowania klient ma nieograniczony wpływ. Pod uwagę brane są wszelkie wytyczne, które klient przekaże naszym pracownikom czy to w formie podejrzanych inspiracji lub spisanych w punktach listy życzeń. Dlatego przed etapem projektowania muszą zostać ustalone m.in.

  • Rodzaje frontów: lakierowane, drewniane, fornirowane, z płyty MDF
  • Rodzaje blatów: Kamienny, drewniany, laminowany
  • Wybór sprzętów AGD